портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Запрошуємо долучитися до конкурсу «Кращий державний службовець»

Опубліковано 05 березня 2018 року, 13:39

Національним агентством України з питань державної служби оголошено проведення у 2018 році щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Метою конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Основними завданнями Конкурсу є:

- виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях;

- удосконалення знань і професійного рівня державних службовців;

- створення умов для кар'єрного зростання державних службовців;

- вплив на формування суспільної думки щодо престижу державної служби, залучення високопрофесійних управлінців до роботи в органах виконавчої влади;

- виховання у державних службовців почуття шанобливого ставлення до своєї професії, основних принципів державної служби.

Конкурс проводиться у три тури:

І-й тур: березень – квітень;

ІІ-й тур: травень – червень;

ІІІ-й тур: вересень – жовтень.

За додатковою інформацією звертатися до відділу добору та розвитку персоналу Департаменту кадрового забезпечення та роботи з персоналом або за телефоном 278-35-22.

Довідкові матеріали:

Постанова Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 21 лютого 2018 року № 49 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Прес-служба Мінагрополітики