портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Законопроект щодо органічної сільгосппродукції буде підготовлено з урахуванням думки громади

Опубліковано 21 вересня 2015 року, 12:42

Під час обговорення положень нового законопроекту члени робочої групи висловились за необхідність опрацювання правового регулювання органічного виробництва в Україні з урахуванням норм, які діють у межах Європейського Союзу.Це насамперед стосується системи сертифікації органічного виробництва і пов’язана з нею система державного нагляду та контролю за учасниками органічного ринку.

Законопроект «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини» було обговорено з урахуванням висловлених зауважень та поданий на розгляд Мінагрополітики. Про це було домовлено під час засідання робочої групи відомства за участі представників профільних громадських організацій.

Під час обговорення положень нового законопроекту члени робочої групи висловились за необхідність опрацювання правового регулювання органічного виробництва в Україні з урахуванням норм, які діють у межах Європейського Союзу.

Це насамперед стосується системи сертифікації органічного виробництва і пов’язана з нею система державного нагляду та контролю за учасниками органічного ринку.

Водночас були порушені питання щодо правового врегулювання взаємо визнання сертифікаційних органів України та ЄС, доцільність встановлення у законопроекті норм стосовно придатності земель та критеріїв для оцінки якості земель, а також зон для виробництва органічної продукції та сировини, що суперечить прийнятим у ЄС нормам.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою