портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Забезпечення ефективного функціонування м’ясного ринку в Україні неможливо без вдосконалення галузевого законодавства, – Ковальова

Опубліковано 20 лютого 2019 року, 16:50

Забезпечення ефективного функціонування м’ясного ринку в Україні неможливо без вдосконалення галузевого законодавства. Про це зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час круглого столу «Регулювання ринку м’яса: баланс між безпекою споживачів і розвитком бізнесу» за організації Офісу ефективного регулювання (BRDO) та за підтримки EU4Business/FORBIZ в рамках #PROДіалог.

          «Наше завдання полягає у створенні розумного регулювання і ми готові рухатися цим шляхом. Необхідно забезпечити якісною продукцією внутрішній ринок, а також створити можливості для виходу на зовнішні ринки», – зауважила Олена Ковальова.

Участь у заході взяли представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, Державної регуляторної служби України, Представництва ЄС в Україні, галузевих асоціацій, бізнесу та громадськості.

          «Ринок є дуже перспективним, але чинне законодавство не забезпечує дієвих механізмів вирішення його проблем. Чверть норм є неактуальними, а третина інструментів регулювання можуть провокувати високі корупційні ризики», – відзначив керівник сектору «Сільське господарство» BRDO Андрій Заблоцький.

Довідково:

У 2018 році 64,7% м’яса (1525,0 тис. тонн) вироблено сільськогосподарськими підприємствами, 35,3% (831,9 тис. тонн) – господарствами населення. Відповідно балансу попиту і пропозицій м’яса і м’ясопродуктів у 2018 році виробництво м’яса на одну особу склало 52,2 кг, що зросло на 1,0% до попереднього року.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою