портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

За спотовими контрактами ДПЗКУ закупила зернових на 1,8 млрд грн

Опубліковано 31 липня 2015 року, 13:09

В рамках програми спотових закупівель ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» придбала у сільгоспвиробників близько 545 тис. тонн зерна нового врожаю на суму понад 1,8 млрд грн. Про це повідомив заступник голови правління корпорації Денис Полежаєв.

З початку нового маркетингового сезону за спотовими контрактами компанія закупила на внутрішньому ринку близько 108 тис. тонн пшениці продовольчої (2-3 клас), понад 182 тис. тонн пшениці фуражної, близько 250 тис. тонн ячменю та більше 5 тис. тонн кукурудзи, ріпаку та інших культур.

Наразі ДПЗКУ проводить закупівлі у 16 регіонах. Сьогодні по споту з корпорацією співпрацюють 360 контрагентів. Їх кількість надалі зростатиме. «Адже діючи в ринкових умовах, ми будемо і надалі пропонувати аграріям найбільш конкурентні та вигідні умови», — наголосив заступник голови правління держкорпорації.

Денис Полежаєв повідомив, що закупівлі здійснюються успішно, на даний час виконуються всі поставлені планові завдання: «Активні спотові закупівлі, в першу чергу у сільгоспвиробників, спрямовані насамперед на забезпечення торгово-експортної діяльності корпорації, а також на завантаження сировиною власних переробних підприємств».

Прес-служба Мінагрополітики