портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

За підтримки Мінагрополітики відбудеться заснування Національного ґрунтового партнерства

Опубліковано 20 травня 2019 року, 15:22

Вперше в Україні 23 травня відбудеться створення Українського ґрунтового партнерства (УҐП) за підтримки ООН, Глобального ґрунтового партнерства, Міністерства аграрної політики і продовольства України та Міністерства екології та природніх ресурсів. 

Від Мінагрополітики участь у заході візьме заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій.

Створення УҐП відбудеться під час міжнародного семінару ФАО “Українське співробітництво з метою сприяння сталому управлінню ґрунтами (SSM) в рамках Національного ґрунтового партнерства”.

УҐП є унікальною платформою загальнонаціонального значення, що сприятиме співпраці провідних українських ґрунтознавців у підтримці існуючих шкіл дослідження земельних ресурсів, об'єднанні напрацювань лабораторій і, головне, формуванні бази моніторингу українських ґрунтів, адже останні дані сформовані у 60-70-их роках минулого століття. Формування даних про сучасний стан ґрунтів сприятиме поширенню достовірної інформації, зокрема напередодні впровадження земельної реформи в Україні.

Місце проведення: Національна Академія Аграрних Наук України, м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9.

Початок заходу о 9:00.

Акредитація за посиланням або за телефоном +380986055061 (Вікторія Михальчук).

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою