портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

За час роботи оперативних штабів викрито 296 правопорушень, які завдали збитків рибному господарству на 182,2 тис. грн

Опубліковано 17 березня 2016 року, 10:43

В середині лютого Держрибагентством було запущено пілотний проект по створенню оперативних штабів при органах рибоохорони Дніпровського каскаду. До них крім інспекторів рибоохорони увійшли представники громадськості.

До Держрибагентства надійшло 36 заявок від представників громадськості Київщини, Одещини, Харківщини, Миколаївщини, Херсонщини, Івано-Франківщини, Кіровоградщини, Черкащини, Дніпропетровщини, а також Закарпатської, Запорізької Чернівецької та Полтавської областей.

Найактивніше проявили себе у патрулюванні водойм з представниками громадськості Херсонська, Дніпропетровська, Київська, Запорізька, Черкаська області та Сулинське управління рибоохорони. За час роботи оперативних штабів у Херсонській області було викрито 91 правопорушення, в Дніпропетровській області - 80 порушень, в Київській - 68 порушень, Сулинським управлінням рибоохорони - 29 правопорушень, в Запорізькій області – 21 правопорушення, в Черкаській області – 7 правопорушень. Загалом, за час роботи оперативних штабів викрито 296 правопорушень, які завдали збитків рибному господарству України на суму 182,2 тис грн.

 «Дякуємо небайдужим активістам, які долучилась до рибоохоронних рейдів. Ваша допомога надзвичайно цінна для галузі. Скоро розпочнеться заборона на вилов риби в нерестовий період, що потребує додаткової уваги та контролю. Сподіваємось на вашу допомогу», - наголосив Голова Держрибагетства Ярема Ковалів.

Нагадаємо, в рамках реформування органів рибоохорони Держрибагентство звернулось до небайдужих громадян із закликом долучатися до рибоохоронних рейдів, що особливо важливо у перехідний для галузі період - під час ліквідації діючих органів рибоохорони та створення рибного патруля.

За інформацією прес-служби Держрибагенства