портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ярослав Краснопольський йде з посади Першого заступника Міністра агропополітики

Опубліковано 22 липня 2016 року, 16:04

 

Ярослав Краснопольський завершує роботу на посаді Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

 

«Дякую Ярославу Васильовичу за підтримку та плідну співпрацю в напрямку реформування відомства, представленння інтересів Міністерства у Верховній Раді та за те, що щиро вболівав за аграрну галузь», - сказав Кутовий.

Ярослав Краснополський забезпечував організацію і проведення конкурсів з визначення керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства, очолював комісію з проведення їх конкурсного відбору. Долучився до підготовки з приватизації державних підприємств, що підвідомчі Мінагрополітики. Координував роботу ринків продукції АПК.

За дорученням Міністра представляв Міністерство у відносинах з центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями.

Довідка: Ярослав Краснопольський був призначений Першим заступником Міністра аграрної політики та  продовольства України 14 січня 2015 року в Уряді Арсенія Яценюка. Після призначення нового уряду 14 квітня 2016 року залишився працювати у команді Міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового.

У міністерстві він керував такими департаментами: Департамент фінансово-кредитної політики, Департамент з управління державною власністю, Департамент землеробства та технічної політики в АПК, Департамент тваринництва, Сектор тендерних процедур, Сектор охорони праці та пожежної безпеки.