портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ярослав Краснопольський обговорив з громадськістю проблеми земельної реформи та оподаткування аграріїв

Опубліковано 16 березня 2016 року, 17:31

Сьогодні, 16 березня Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Ярослав Краснопольський під стінами будинку Уряду зустрівся з представниками громадськості, аграрних асоціацій та організацій  і обговорив проблеми земельної реформи та оподаткування аграріїв.

За словами Ярослава Краснопольського, постійна комунікація Міністерства, сільгоспвиробників та представників громадськості дозволила напрацювати конкретний план дій. «В нашій Стратегії ми підтримуємо, перш за все, малий і середній бізнес. Тим більше, Стратегію розвитку сільського господарства і сільських територій схвалила Національна Рада Реформ. А Комітет ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин готовий відповідну стратегію зробити і прийняти як законопроект», - повідомив Перший заступник Міністра.

Окрім того, як наголосив Краснопольський, невдовзі разом із директорами Департаментів агропромислового розвитку в регіонах  будемо напрацьовувати кроки на 2016 рік. «Ми надаємо весь перелік законопроектів, які ми плануємо реалізувати в 2016 році і спільно із областями будемо розробляти конкретний план дій», - зауважив Перший заступник Міністра.

Також Ярослав Краснопольський поінформував людей, що наразі в Мінагрополітики немає жодного запиту чи звернення від громадськості, на яке б керівництво відомства не відреагувало б.

 Прес-служба Мінагрополітики