портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ярема Ковалів запросив громадськість долучатись до розмежування зон Дніпровського каскаду

Опубліковано 06 жовтня 2015 року, 12:25

Ярема Ковалів запросив громадськість долучатись до процесу обговорення розмежування зон для любительського та промислового лову на Київському та Канівському водосховищах, а також на інших водосховищах. Відповідна зустріч відбулась в рамках виставки «Fishing Active Expo» (Мисливство. Рибальство. Туризм).

Голова відомства виокремив ключові проблеми галузі та презентував концепцію реформування галузі, а також схвалені Урядом законодавчі ініціативи Держрибагентства.

«Плануємо спільно з науковцями, громадськими активістами обговорити зонування для промислового та любительського рибальства на кожному водосховищі. На сайті Держрибагентства є пропозиції щодо Київської області та ціла низка окремих ділянок. Це означає, що є відповідні місця для рибалок-любителів, де ніхто, крім них, не має права рибалити. Намагаємось вислухати максимальну кількість думок щодо впорядкування рибальства на водоймах. Ці питання будуть обговорюватись і щодо інших водойм Дніпровського каскаду», - пояснив Ярема Ковалів.

Представники громадськості взялися за підготовку низки пропозицій щодо розмежування зон для промислового та любительського і спортивного лову.

У заході також взяли участь заступник Голови Держрибагентства Андрій Кравченко, рибалки-любителі та спортсмени, та підприємці сфери торгівлі риболовними товарами.

 Прес-служба Мінагрополітики