портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ярема Ковалів: Представники ФСБ звільнили українських рибалок, затриманих на Сиваші

Опубліковано 18 вересня 2015 року, 18:32

16 вересня трьох українських рибалок, що були затримані прикордонниками Російської Федерації, повернули в Україну. Представники ФСБ РФ вибачилися перед українськими рибалками і передали їх українським військовим неподалік місця затримання. Про цеповідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Він зазначив, що Держрибагентство отримало інформацію про затримання російськими прикордонниками українських рибалок на озері Сиваш у день інциденту – 15 вересня. «Ми одразу ж звернулися до компетентних органів – прикордонної служби, МЗС. На особливому контролі питання тримав наш територіальний орган – Азоврибоохорона. На щастя, ситуація вирішилася протягом однієї доби і наші рибалки повернулися додому», – зазначив Ярема Ковалів.

Рибалки повідомили Держрибагентству, що російські прикордонники назвали причиною їх затримання порушення паспортного режиму кордону, після чого доставили їх до тимчасово окупованого Криму. 16 вересня до них прибули представники ФСБ і, посилаючись на показники навігаційних приладів, звільнили громадян України.Кримом

Нагадаємо, 15 вересня, 2015 р. на кордоні з окупованим Кримом затримала трьох громадян України, що здійснювали промисловий лов у затоці Сиваш.