портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Японія та Україна розглядають перспективи співробітництва у проектах АПК

Опубліковано 31 травня 2016 року, 17:57

Японська сторона вивчає можливості інвестицій до українського аграрного сектору, які з'являються у ході реформ українського АПК. Зокрема, йдеться про проекти підтримки дрібних фермерів, виробництво органічних продуктів та постачання сільгосптехніки.

Такі питання обговорили під час зустрічі Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий та Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні пан Шигекі Сумі.

«У ході зустрічі ми обговорювали практичні можливості участі японської сторони у програмах підтримки малих фермерів, виробництва органічних продуктів та постачання сільгосптехніки», – зазначив Тарас Кутовий.

Пан Шигекі Сумі, зі свого боку, підтвердив зацікавленість Японії у реалізації проектів в українському АПК.

Більше детально можливі проекти сторони обговорять найближчим часом.

Нагадаємо, нова команда Міністерства розробила концепцію "3+5", яка передбачає конкретні шляхи реформування галузі. Вона включає 3 стратегічно важливі пріоритети: державна підтримка фермерів, реформа держпідприємств та чесний і прозорий обіг землі; і 5 напрямків, які витікають із них. Це розширення ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, розвиток сільських територій, зрошення і безпека харчової продукції.

Прес-служба Мінагрополітики