портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Всі порушники матимуть справу з правоохоронцями, - Кутовий

Опубліковано 03 серпня 2016 року, 14:00

       Тарас Кутовий також подякував НАБУ та СБУ за чіткі та злагоджені дії під час затримання чиновниці. «Дякую НАБУ та СБУ за те, що дають людям із попередньої команди зрозуміти: я маю нульову толерантність до корупції. І буду й надалі всіляко сприяти, в тому числі і спільному, проведенню очищення в Міністерстві», - заявив Тарас Кутовий.      Очільник міністерства наголосив, що відомство вже співпрацює зі слідством та готове разом довести цю справу до кінця.  

     Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий прокоментував затримання співробітниками Служби безпеки України начальницю одного з відділів відомства.

    «Вкотре переконався, оновлення команди – неминуче. Я вже неодноразово казав: всі порушники матимуть справу з правоохоронцями – це моя принципова позиція», - зазначив Міністр.

 

       Тарас Кутовий також подякував НАБУ та СБУ за чіткі та злагоджені дії під час затримання чиновниці. «Дякую НАБУ та СБУ за те, що дають людям із попередньої команди зрозуміти: я маю нульову толерантність до корупції. І буду й надалі всіляко сприяти, в тому числі і спільному, проведенню очищення в Міністерстві», - заявив Тарас Кутовий.

      Очільник міністерства наголосив, що відомство вже співпрацює зі слідством та готове разом довести цю справу до кінця.  

      Нагадаємо, затримана чиновниця вимагала від підприємця 150 тисяч доларів за сприяння в забезпеченні перемоги у тендері на купівлю державного сільгосппідриємства. Начальницю відділу затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Найближчим часом їй буде оголошено про підозру в скоєнні злочину. Триває досудове слідство.

Прес-служба Мінагрополітики