портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Вперше в рамках виставки «АГРО» пройде Український форум з аграрної та продовольчої Стратегії

Опубліковано 29 травня 2015 року, 12:53

3-4 червня 2015 року в рамках XXVII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2015» відбудеться Український форум з аграрної та продовольчої Стратегії. Такий захід в Україні пройде вперше. Його організатором є Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з компанією A7 CONFERENCES.

Метою Форуму є представлення учасникам результатів процесу розробки Стратегії 2015 - 2020 в аграрному секторі України та заходів, яких вживає Міністерство на шляху адаптування реалій українського правового режиму згідно вимог Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

«В рамках форуму будуть представлені найкращі досягнення цього року виробничих компаній, компаній, які працюють з технікою, а також новітніх розробок, які ми підтримуємо до імплементації в аграрному секторі», - зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька.

Важливо зазначити, що на другий день Форуму учасники зможуть отримати інформацію про можливості виходу на нестандартні іноземні ринки експорту, наприклад, Африки, Азії та Близького Сходу, а також про останні реформи в аграрному секторі України.

Серед доповідачів Форуму:

Ø           Олексій Павленко, Міністр аграрної політики та продовольства України;

Ø           Владислава Рутицька, заступник Міністра з питань євроінтеграції, Міністерство аграрної політики та продовольства України;

Ø           Ніколя Верле, Керівник групи з сільського господарства і санітарії та фітосанітарії в рамках групи підтримки ЄС для України, Європейська комісія;

Ø           Хайнц Ольберс, Директор з питань кредитування Східного партнерства та Центральної Азії, Європейський Інвестиційний Банк;

Ø           Джеремі Кейп • Партнер, Dentons London;

Ø           Володимир Клименко, Президент Української Зернової Асоціації

Ø           Наталія Дремблюга, Президент Асоціації «М’ясо України».

Форум підтримала юридична фірма Dentons у якості Ексклюзивного юридичного партнера, Baker Tilly у якості Ексклюзивного аудиторського партнера, ГО AgroReforms.UA та Фонд «Western NIS Enterprise Fund» як Партнери, Інтерфакс-Україна – Генеральний інформаційний партнер та Еспресо ТВ – Генеральний медіа-партнер.

Веб-сторінці Форуму: www.a7conf.com/agro.

 

Прес-служба Мінагрополітики