портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Володимир Лапа: Із запуском Держпродспоживслужби робота з виходу української продукції на китайський ринок матиме новий імпульс

Опубліковано 14 березня 2016 року, 15:15

За словами Володимира Лапи, на даний час бізнес проявляє інтерес до питань експорту в Китай українського шроту соняшникового, м'яса яловичини і птиці. Певні напрацювання у цьому напрямку вже є.

Ведеться активна підготовча робота із налагодження експорту з України до Китайської Народної Республіки м’ясної продукції (курятина, яловичина) та шроту соняшникового. Але із офіційним початком діяльності Держпродспоживслужби ця робота вийде на якісно новий рівень. На цьому наголосив Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа під час української-китайської відео-конференції, організованої Китайською Торговою Асоціацію. 

За словами Володимира Лапи, на даний час бізнес проявляє інтерес до питань експорту в Китай українського шроту соняшникового, м'яса яловичини і птиці. Певні напрацювання у цьому напрямку вже є.

«Китайська сторона надіслала нам відповідні опитувальники та зробила запит на отримання додаткової інформації стосовно певних видів продукції. Ці матеріали уже підготовлені, але оскільки у них повинна фігурувати Держпродспоживслужба, то потрібно дочекатися, щоб ця Служба офіційно розпочала свою діяльність», - наголосив Володимир Лапа та додав: цього тижня очікується, що бюджетний комітет Верховної Ради схвалить урядове розпорядження № 76 від 27 січня 2016 р. про фінансування Держпродспоживслужби.

«Як тільки буде прийнято рішення про старт роботи Держпродспоживслужби, то матеріали щодо шроту соняшника, м’яса птиці я м’яса яловичини будуть передані КНР. А далі вже розраховуємо на ефективну комунікацію з китайським компетентним органом для того,  щоб максимально швидко відпрацювати всі технічні деталі», - наголосив Володимир Лапа.

 

                                                                                                     За інформацією пресс-служби Держпродспоживслужби