портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Володимир Лапа: Дерпродспоживслужба зосередиться на удосконаленні законодавчої бази щодо безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Опубліковано 09 березня 2016 року, 14:20

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів приділяє велику увагу питанням удосконалення законодавчо-нормативної бази. На цьому наголосив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа в інтерв’ю AgroPortal.

«Ми працюватимемо над підзаконними актами до Закону «Про безпечність та якість харчових продуктів». Непросто проходять узгодження постанов і наказів. Логіка в тому, що у всіх країнах є елементарний контроль з харчової безпеки. Але логіка інших держорганів, наприклад, Мінінфраструктури, така: чим менше документів, тим краще з точки зору логістики. Думаю, ми знайдемо компромісне рішення», - зазначив Володимир Лапа.

Другий великий блок, зазначив він, стосується закону про харчовий контроль, який зареєстрований у Верховній Раді: «Зараз ми зважуємо, яка редакція була б прийнятною до другого читання для того, щоб забезпечити імплементацію європейського законодавства з огляду на наші реалії». Також є намір серйозно попрацювати над законом про приватну ветеринарну практику, «щоб поступово, але безповоротно підходити до питання приватизації ветлікарень і ветлабораторій».

Ще один напрямок, за словами Володимира Лапи, стосується Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. «Минулого тижня Уряд схвалив Всеохоплюючу стратегію щодо адаптації законодавства в санітарній та фітосанітарній сферах. Ми маємо план адаптації до 2020 р і будемо його виконувати», - додав він.

Повну версію інтерв’ю читайте ТУТ.

За інформацією прес-служби Держветфітослужби

Більше за темою