портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Власниками землі на Київщині стали три тисячі учасників АТО

Опубліковано 03 серпня 2016 року, 20:29

У землевпорядній службі Київщини на сьогодні прийняли понад 13 тисяч заяв від учасників АТО або членів родин загиблих воїнів про надання їм земельних ділянок. За результатами розгляду звернень землевпорядники видали військовим більше 10 012 наказів про надання дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок.

 3004 учасників АТО завершили оформлення правовстановлюючих документів та отримали у власність земельні ділянки загальною площею 459 гектарів. Зокрема: для ведення садівництва – 2 928 (319 га), для особистого селянського господарства – 76 (141 га). 

У землевпорядній службі Київщини на сьогодні прийняли понад 13 тисяч заяв від учасників АТО або членів родин загиблих воїнів про надання їм земельних ділянок. За результатами розгляду звернень землевпорядники видали військовим більше 10 012 наказів про надання дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок. Учасники АТО зможуть отримати землі загальною площею 1 443 гектара. Інші заяви знаходяться на стадії розгляду. Більшість земельних ділянок відводяться для ведення садівництва (9 764 площею 1 072 га). Для особистого селянського господарства військові отримають 248 ділянок площею 372 гектара.

Довідково: Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО. На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

За інформацією Держгеокадастру