портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Владислава Рутицька відкрила міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика»

Опубліковано 11 лютого 2016 року, 09:53

Український аграрний сектор має стати сучасним та високотехнологічним напрямком. Про це у вступному слові сказала заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, відкриваючі міжнародні виставки.

«Ці виставки спрямовані на презентацію та сприяння впровадженню інноваційних аграрних технологій у сільськогосподарському секторі України. Це є вкрай важливим у нинішніх умовах. Аграрна галузь – перспективний економічний напрямок. У 2015 ми заклали надійний фундамент для подальшого розвитку. Цього року ми маємо цей потенціал реалізувати. Подібні  заходи є простором для бізнес-спілкування, для ознайомлення з досвідом європейського господарювання та сучасними новаціями», - наголосила Владислава Рутицька.

 У виставках «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» візьмуть участь понад 400 компаній із 17 країн світу. Свої національні експозиції представлять Великобританія, Данія, Франція, Нідерланди та інші. Загальна площа виставок у трьох павільйонах складає 28000 кв.м.

«Більш ніж 20 тисяч відвідувачів з України та країн-партнерів очікується у ці два дні. Буде проведено більше 30 міжнародних заходів. Впевнена, що ці виставки стануть корисними та результативними для аграріїв», - додала заступник Міністра.

Прес-служба Мінагрополітики