портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Владислава Рутицька та Держсекретар Федерального Міністерства сільського господарства та харчування Петер Блезер підписали протокол про співробітництво

Опубліковано 11 листопада 2015 року, 10:08

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька та Держсекретар Федерального Міністерства сільського господарства та харчування Петер Блезер підписали Протокол про наміри між Федеральним міністерством продовольства та сільського господарства Федеративної Республіки Німеччина та Mіністерством аграрної політики та продовольства України. Мова йде про реалізацію двостороннього проекту кооперації «Надання консультацій Україні з питань аграрної торгівлі в рамках Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЄС та Україною».

«Проект передбачає створення постійного координаційного та консультаційного центру для малих та середніх аграрних підприємств, який має надавати інформацію щодо використання торговельних преференцій, а також контрактних процедур з організаціями та бізнес-партнерами. Центр має на меті відкрити українським сільськогосподарським та харчовим підприємствам можливості скористатися інформацією щодо експорту на ринки ЄС сільськогосподарської та харчової продукції, згідно підписаної Угоди про ПВЗВТ між ЄС та Україною, та здійснити роботу сприянню  виходу підприємств до міжнародних ринків збуту. Першочергово ми домовились про обмін інформацією щодо питань аграрної торгівлі між країнами, змін до законодавства, тощо», - зазначила Владислава Рутицька.

Проект «Надання консультацій Україні з питань аграрної торгівлі  в рамках Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЄС та Україною» розрахований на термін в 36 місяців. Його початок запланований на кінець 2015/початок 2016 року.

«Німеччина зацікавлена у продовженні активного діалогу з Україною в аграрній сфері. Впевнений, спільні зусилля української та німецької сторін сприятимуть його максимальній ефективності», - наголосив  Державний секретар Федерального міністерства харчування, сільського господарства та захисту прав споживачів ФРН Петер Блейзер.

Прес-служба Мінагрополітики