портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Владислава Рутицька перебуває із робочим візитом у Японії

Опубліковано 03 лютого 2016 року, 10:22

З 3 лютого 2016 року по 6 лютого 2016 року за дорученням Міністра Олексія Павленка заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька перебуватиме з робочим візитом у Японії (м. Токіо).

Одне із пріоритетних завдань – обговорення шляхів розвитку співробітництва в аграрній сфері, вихід української агропромислової продукції на японський ринок.

Заплановано зустріч Владислави Рутицької з парламентським Заступником Міністра сільського господарства, лісництва та рибальства Японії Хідемічі Сато та іншими представниками Міністерства сільського господарства, лісництва та рибальства Японії.

Також заступник Міністра зустрінеться з представниками японських компаній у Федерації японського бізнесу та з Генеральним директором Департаменту  Європи та Близького Сходу Японського агентства міжнародного співробітництва «ДЖАЙКА» Шінічі Яманака.

Владислава Рутицька відвідає будинок Японської асоціації сільськогосподарських кооперативів «Зенчу», де зустрінеться зГоловою «Зенчу» Чое Окуно та Генеральним менеджером асоціації Сігесі Оніші.

У рамках робочого візиту до Японії запланована зустріч Владислави Рутицької з представниками департаменту міжнародного співробітництва Торговельно-промислової палати Японії, а також з парламентським заступником Міністра закордонних справ Японії Мікі Ямадою.

Прес-служба Мінагрополітики