портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Владислава Рутицька: Єдина комплексна Стратегія - результат безпрецедентної колективної праці

Опубліковано 08 грудня 2015 року, 11:43

Документ було розроблено і подано Міністерством аграрної політики України на одному з попередніх засідань членам Нацради. З урахуванням кількох зауважень та пропозицій члени Національної ради реформ схвалили Стратегію.

На 15-му засіданні Національної ради реформ прийнято Єдину комплексну Стратегію та План дій розвитку сільського господарства та сільських територій. 

Документ було розроблено і подано Міністерством аграрної політики України на одному з попередніх засідань членам Нацради. З урахуванням кількох зауважень та пропозицій члени Національної ради реформ схвалили Стратегію.

«Стратегія визначає план розвитку аграрного сектору України та сільських територій на період 2015-2020 рр. Вона побудована на чинних стратегічних документах, зокрема Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» і Коаліційній угоді 2014 року, визначає довгострокову концепцію розвитку сільського господарства і сільських територій, надає базу для стабільної, передбачуваної і прозорої правової системи, спрямованої на покращення ділового клімату, протидію корупції і стимулювання інвестицій для модернізації сільськогосподарського сектору», - зазначає голова Ради з питань розробки Стратегії.  

Стратегія пропонує збалансований підхід до посилення конкурентоспроможності сільськогосподарського сектору і збільшення експорту, намагаючись водночас забезпечити рівномірний розподіл наявних переваг, зокрема, за рахунок сприяння розвитку сільських територій і покращення якості життя у найбідніших регіонах, та збереження природних ресурсів і довкілля.

«Документ є результатом безпрецедентної колективної праці. Для підготовки документу було залучено представників основних донорів, серед яких Європейський Союз і його держави-члени, Агентство США з міжнародного розвитку USAID, Світовий Банк / Міжнародна фінансова корпорація, Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй, ЄБРР, Організація економічного співробітництва та розвитку, Європейський інвестиційний банк, та країни-донори (Канада, Швейцарія та ін.)», - додала Владислава Рутицька. 

Прес-служба Мінагрополітики