портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Виручка ДП «Укрспирт» за три місяці склала 669 мільйонів гривень

Опубліковано 12 квітня 2016 року, 12:12

За три місяці державне підприємство «Укрспирт» виготовило 2,265 млн декалітрів спирту, що на 59% більше, ніж у першому кварталі 2015 року. Такі результати роботи підприємства за перший квартал 2016 року.

Об’єми реалізації спирту в першому кварталі збільшились на 37%. Всього на внутрішньому та зовнішньому ринках ДП «Укрспирт» реалізувало близько 2,513 млн декалітрів спирту, що враховує вироблену в цьому році продукцію та залишки, з якими підприємство зайшло у 2016 рік (об’єм залишків спирту – близько 0,330 млн дал). Для порівняння, в першому кварталі 2015 року реалізовано 1,831 млн дал спирту.

«Наша мета – досягти максимальної прибутковості ДП «Укрспирт». За три місяці виручка підприємства від реалізованої продукції склала 669 млн грн. (+49% до першого кварталу 2015 року). Крок за кроком ми досягаємо все більшої ефективності підприємства, –коментує заступник директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун. – Проте, на жаль, немає підстав говорити про ефективність галузі в цілому. Сьогодні в ДП «Укрспирт» входить 40 спиртзаводів, де діє функція контролю. Ми чітко знаємо, які заводи працюють і скільки ресурсів їм потрібно. Але існує стільки ж заводів, які не входять до складу ДП «Укрспирт». В той час, як ДП «Укрспирт» декларує реалізацію спирту етилового ректифікованого понад 2,4 млн дал, інші заводи надають нам дані про реалізацію 0,165 млн дал цього ж продукту. Різницю заплачених податків порахувати не важко».

 Сергій Блескун вважає, що забезпечити належний контроль галузі можна єдиним способом – провести приватизацію: «Чим швидше не стане нікому непідконтрольних заводів, тим швидше зникне сірий ринок. Від приватизації держава залишиться у виграші, адже вона зацікавлена, щоб податки платились вчасно і в повному обсязі».

 

 

За інформацією  прес-служби ДП «Укрспирт»