портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Вирішуємо майнові питання та готуємось до прозорої приватизації, — керівник ДП «Конярство України»

Опубліковано 16 червня 2015 року, 11:19

Він зазначив, що вважає за мету не допустити руйнування галузі, підвищити її інвестиційну привабливість та підготувати ДП до прозорої та конкурентної приватизації. Наразі вирішуються поточні проблеми, які накопичувалися десятиліттями та стримують розвиток галузі. Серед них — кредиторська заборгованість на суму понад 100 млн грн, відсутність правовстановлюючих документів на землю та нерухоме майно.

Керівництво ДП «Конярство України» розробило та поетапно запроваджує план розвитку підприємства та майбутнього роздержавлення компанії. Про це повідомив переможець конкурсного відбору Денис Птушко, який раніше виконував обов’язки керівника ДП.

Він зазначив, що вважає за мету не допустити руйнування галузі, підвищити її інвестиційну привабливість та підготувати ДП до прозорої та конкурентної приватизації. Наразі вирішуються поточні проблеми, які накопичувалися десятиліттями та стримують розвиток галузі. Серед них — кредиторська заборгованість на суму понад 100 млн грн, відсутність правовстановлюючих документів на землю та нерухоме майно. «Ми проводимо достатньо продуктивні переговори з кредиторами щодо реструктуризації боргів, та дуже багато часу витрачаємо на боротьбу з зацікавленими в земельних ділянках особами. Зрозуміло, що накопичення заборгованості та відмова від оформлення земель були спрямовані на знищення галузі. Зараз триває декілька судів», — повідомив Денис Птушко.

Зокрема, з 14 філій документи на землю є лише в одній — Дніпропетровського кінного заводу №65. «На фінальній стадії отримання реєстрації в Міністерстві юстиції права постійного землекористування для Лимарівського кінного заводу №61 у Луганській області. За декілька днів отримаємо всі документи», — сказав керівник ДП.

Крім того, окрема робота триває з інвентаризації та оформлення нерухомого майна ДП. Доцільне в подальшому використанні буде оформлено відповідно до чинного законодавства. Соціальні будівлі, наприклад гуртожитки та котельні, планується передати на баланс місцевих рад. Зруйновані споруди запропонують до списання. «Всі філії надали інформацію, робота на сьогодні завершена на 70%. Залишилось її консолідувати та сформувати пропозиції», — сказав Денис Птушко.

Він підкреслив, що після завершення процесу оформлення майна ДП «Конярство України» має бути приватизоване. Адже в сучасних умовах держава не здатна розвивати галузь конярства та утримувати в належному стані іподроми й іншу інфраструктуру. «Ми налаштовані на виконання завдання Уряду щодо прозорої і конкурентної приватизації. Я особисто є прихильником такого підходу. Впевнений, якщо процес відбуватиметься під пильним контролем влади та суспільства - галузь отримає дійсно ефективних власників», — зазначив Денис Птушко.

 

Прес-служба Мінагрополітики