портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Відбулося чергове засідання логістичного штабу

Опубліковано 21 жовтня 2019 року, 14:20

21 жовтня відбулося чергове засідання міжвідомчого штабу з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві за участі заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького.

На зустрічі обговорили поточну ситуацію перевезень с/г продукції та актуальні для операторів ринку питання, зокрема, формування тарифів на використання вагонів на малодіяльних залізничних станціях. Також піднімалося питання маршрутних перевезень кондитерської продукції.

Окремо розглянули стан справ із забезпечення контролю за якістю с/г продукції, а також ефективність використання інтермодальних перевезень с/г продукції залізничним та річковим транспортом.

Також на засіданні учасниками вирішено підвищувати ефективність  формування маршрутів шляхом публікацій актуальних даних про пропускну потужність  портів.

Участь у заході взяли представники міністерства, Держпродспоживслужби, АТ «Укрзалізниця», ДП «Адміністрація морських портів України», Антимонопольного комітету України, Європейської Бізнес Асоціації, Торгово-промислової палати, асоціації «Укроліяпром», асоціації «Укркондпром», Української Зернової Асоціації та інших профільних відомств, асоціацій та об’єднань.