портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Відбудеться експортний тренінг для українських нішевих виробників

Опубліковано 31 січня 2017 року, 13:27

Центр підтримки експорту до європейських країн, який діє при Мінагрополітики, запрошує на експортний тренінг "Практичні аспекти експорту нішевих продуктів (овочі, фрукти та гриби) до країн ЄС" малих та середніх аграрних виробників та переробників.

Експортний тренінг пройде в рамках проекту «Агроторгівля України», за підтримки Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства ФРН, під час  форуму фермерських технологій.

Захід відбудеться 22 лютого 2017 року, головною темою якого є практичні аспекти експорту нішевих продуктів, таких як  овочі, фрукти та гриби до країн ЄС.  Під час тренінгу опрацьовуватимуться ключові питання: як потрапити на ринок ЄС, сертифікація виробництва та продуктів. А також особливості пошуку партнерів, вимоги європейського рітейлу до овочів та фруктів та перші кроки товаровиробника на шляху до європейського споживача.

 Участь у тренінгу безкоштовна. Під час заходу виробники нішевої агропродукції отримають практичні навички щодо експорту продукції до країн ЄС.

З питань реєстрації звертайтесь: info@agritrade-ukraine.com