Від державної підтримки має бути максимальний економічний та соціальний ефект, - Ольга Трофімцева

Опубліковано 23 травня 2019 року, 14:49

Підтримка малого та середнього фермерства залишається серед ключових пріоритетів Мінагрополітики. Саме тому Мінагрополітики розпочинає всеукраїнську інформаційну кампанію з підтримки розвитку фермерства. Про це зазначила в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева на прес-конференції на тему: «Мінагрополітики розгортає мобільні інформаційні центри з підтримки розвитку фермерства».

«Один з висновків, який ми зробили минулого року це те, що фермери мають не достатньо інформації про можливості підтримки, яку вони можуть отримати від держави. Тому цього року ми вирішити зробити конкретні кроки і максимально посилити комунікацію фахівців Мінагрополітики з фермерами на місцях, безпосередньо в регіонах, а не в Києві», - наголосила Ольга Трофімцева та додала, що в кожній області, протягом червня-липня будуть проведені відповідні семінари, на яких фермери зможуть отримати повну інформацію щодо усієї процедури отримання держпідтримки, а також в подальшому мати постійний контакт з відповідальними людьми в регіонах, які зможуть надавати консультації.

В. о. Міністра повідомила, що перший такий семінар вже відбувся 22 травня в Києві, усі інші семінари будуть проведені згідно з розробленим графіком, який розміщено на сайті Мінагрополітики.

«Сьогодні ми маємо понад 33 тис. фермерських господарств, кожне з яких обробляє не більше 500 га землі. Фермерські господарства становлять майже 70% від загальної кількості сільськогосподарських підприємств, яких сьогодні налічується близько 49 тис. Крім фермерських господарств, сільськогосподарську продукцію виробляють 4 млн особистих селянських господарств», - відзначила Ольга Трофімцева та продовжила, - «Для підтримки та розвитку фермерських господарств, сільськогосподарської кооперації та стимулювання господарств населення до переходу у фермерські, в тому числі сімейні господарства, Урядом у 2017 році прийнято Концепцію розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки, одним з напрямів якої є, саме впровадження нових фінансових інструментів підтримки фермерства. Це стимулюючий інструмент для фермерів виходити з тіні і працювати в «білому» економічному полі».

Крім того, важливим є те, що ініціативу Мінагрополітики щодо розгортання мобільних інформаційний центрів підтримали й європейські партнери, тому усі заходи в рамках інформаційної кампанії проводяться спільно з проектом ЄС SAFPI.

Графік роботи мобільних інформаційний центрів.doc


Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux