портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«В українських експортерів відтепер буде оперативний доступ до необхідної інформації у галузі торгівлі», - Владислава Рутицька

Опубліковано 18 травня 2016 року, 09:55

Про це зазначила заступник Міністра з питань євроінтеграції, коментуючи відкриття інформаційного центру з підтримки експорту.

«Головна мета проекту - надання українським сільськогосподарським та харчовим підприємствам нових можливостей для розширення експорту на ринки ЄС сільськогосподарської та харчової продукції, підготовки до відкриття внутрішнього ринку та здійснення роботи по виходу підприємств на інші міжнародні ринки. Таким чином ми продовжуємо нашу роботу з диверсифікації ринків збуту, поглиблення товарообігу з ЄС», - сказала Владислава Рутицька.

Вона наголосила, що одним з пріоритетних напрямів роботи Мінагрополітики є допомога вітчизняним аграріям, малим та середнім виробникам, у вирішенні тих викликів, з якими вони стикаються під час експорту продукції. Окрім того, важливо надати виробникам необхідну та актуальну інформацію у галузі торгівлі.

Заступник Міністра зазначила, що реалізація проекту «Надання консультацій Україні з аграрної торгівлі в рамках поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЄС та Україною» запланована в трирічний термін. Кошторис проекту – 1,5 млн євро.

«У рамках проекту передбачається оперативне надання інформації українським експортерам стосовно вимог ПВЗВТ, наприклад, стосовно процедур митниці та квот, технічних вимог, статистичних даних, пільгових механізмів тощо. Разом з тим, планується збір та обробка даних, аналіз інформації та надання рекомендацій українським виробникам щодо виходу на європейські ринки», - зазначила Рутицька.

 

Прес-служба Мінагрополітики