портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

В Україні вилучили 300 кг неякісної продукції тваринного походження

Опубліковано 30 вересня 2013 року, 15:21

В Україні для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки продовжують діяти мобільні групи у складі працівників державної служби ветеринарної медицини та співробітників ветеринарної міліції. Так, минулого тижня вони перевірили 347 підприємств, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.У результаті виявлених порушень інспектори вилучили 300 кілограмів неякісної тваринницької продукції. Окрім того, в дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму понад 30 тисяч гривень.

Протягом минулого тижня державні інспектори ветеринарної медицини та співробітники ветміліції перевірили 347 підприємств, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження. У результаті перевірок вилучено 300 кілограмів неякісної продукції тваринного походження.

В Україні для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки продовжують діяти мобільні групи у складі працівників державної служби ветеринарної медицини та співробітників ветеринарної міліції. Так, минулого тижня вони перевірили 347 підприємств, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.
У результаті виявлених порушень інспектори вилучили 300 кілограмів неякісної тваринницької продукції. Окрім того, в дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму понад 30 тисяч гривень.
Також через загрозу занесення збудника африканської чуми свиней на територію України державні ветеринари та співробітники ветміліції вживають необхідні заходи. Так, протягом минулого тижня на спеціальних цілодобових постах перевірено 124 автотранспортні засоби.