портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

В Україні підвищується якість молока екстракласу, яке відповідає міжнародним стандартам, - Микола Кваша

Опубліковано 11 грудня 2015 року, 14:42

За 11 місяців в цілому продуктивність молочного стада в сільгосппідприємствах в порівнянні з минулим роком збільшилась на 219 літрів на одну корову. В Україні підвищується якість молока екстракласу, яке відповідає міжнародним стандартам та вищого гатунку. Частка якісного молока в структурі виробництва складає більш як 55%. Це позитивні тенденції. Про це запевнив директор Департаменту тваринництва Микола Кваша, представляючи основні показники галузі тваринництва на круглому столі щодо підсумків роботи Мінагрополітики за рік.

За його словами, Мінагрополітики доклало максимум зусиль задля відкриття нових зовнішніх ринків для молочної продукції. «Адже у РФ закрився збут молочної продукції. Відповідно тепер наша молочна продукція експортується  в більше ніж 40 країн світу. Економічна ситуація спонукає власників тваринницьких ферм підвищувати ефективність виробництва та закупати кращу племінну худобу і мати відповідно кращий результат», - підкреслив Микола Кваша.

«В Україні 24% молока виробляється у сільгосппідприємствах і 76% - в особистих селянських господарствах. Продовольча безпека країни формується в двох сегментах виробництва: особисті селянські господарства та сільгосппідприємствах. В порівнянні з минулим роком поголів’я ВРХ, в цілому зменшилося на 2,9%, при цьому виробництво молока в сільгосппідприємствах збільшилося на 1% за рахунок збільшення продуктивності», – наголосив директор Департаменту тваринництва.

Прес-служба Мінагрополітики