портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

В Україні близько 1 млн літрів молока може додатково перероблятися, - Ярослав Краснопольський

Опубліковано 13 листопада 2015 року, 15:33

Необхідно зберегти спеціальний режим з оподаткування ПДВ. Адже з 1 січня 2016 року пропонується перевести АПК на загальну систему оподаткування. Про це повідомив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський в ефірі програми «На слуху» ТРК «ЕРА».

«Без механізмів державної підтримки, які нині існують, а це насамперед спецрежим ПДВ, агросектор втратить позиції локомотива національної економіки. Скасування спецрежиму призведе до втрат у галузі на 20 млрд гривень», - наголосив Ярослав Краснопольський.

На його думку, найбільше постраждає від такого рішення галузь тваринництва. «Разом із аграріями ми б’ємо на сполох. Адже за розрахунками Мінагрополітики, вже наприкінці року виробництво ВРХ та свинини може стати збитковим. Це дуже тривожний показник для аграрного сектору та національної економіки», - зауважив Краснопольський.

Він повідомив, що молочно-переробна галузь також вкрай потребує механізмів державної підтримки. «Близько 1 млн літрів молока в Україні могло би додатково перероблятися на твердий та кисломолочний сир, інші продукти. Для цього потрібно залучити інвестиції у галузь. Скасування спецрежиму закриє шлях цим інвестиціям. Країна не отримає нових робочих місць та бюджетних податків», - підкреслив Перший заступник Міністра.

Прес-служба Мінагрополітики