портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

В Мінагрополітики працює комісія Адміністрації Президента України, — Володимир Лапа

Опубліковано 08 жовтня 2015 року, 12:17

З його слів, комісія Адміністрації Президента приступила до роботи 21 вересня відповідно до розпорядження Глави держави. Наразі іде узгодження організаційних та юридичних питань роботи Комісії. «Своєю роботою комісія жодним чином не заважає роботі міністерства. Перевірка буде лише з питань виконання доручень та указів Президента, тобто тільки в рамках повноважень Адміністрації Президента. Зі свого боку Мінагрополітики всебічно сприяє організації роботи перевіряючих. Ми налаштовані на плідну співпрацю.

В Мінагрополітики працює комісія з перевірки стану виконання актів і доручень Президента України. Про це повідомив заступник Міністра Володимир Лапа.

З його слів, комісія Адміністрації Президента приступила до роботи 21 вересня відповідно до розпорядження Глави держави. Наразі іде узгодження організаційних та юридичних питань роботи Комісії. «Своєю роботою комісія жодним чином не заважає роботі міністерства. Перевірка буде лише з питань виконання доручень та указів Президента, тобто тільки в рамках повноважень Адміністрації Президента. Зі свого боку Мінагрополітики всебічно сприяє організації роботи перевіряючих. Ми налаштовані на плідну співпрацю. Наразі члени комісії працюють із представниками нашого юридичного департаменту. Тож інформація, що була в ЗМІ про те, що мовляв перевірка зірвала роботу міністерства або якимось чином їй перешкоджає вочевидь перебільшена», — заявив Володимир Лапа.

 

Прес-служба Мінагрополітики