портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

В Мінагрополітики найкраще реформована галузь рослинництва, - експерти

Опубліковано 10 грудня 2015 року, 15:22

На думку експертів, у Мінагрополітики найкраще реформована галузь рослинництва. Так вважають 76,2% опитаних. Відповідне рішення підтверджено результатами соціологічного дослідження, яке було проведено Інститутом аналізу та менеджменту політики спільно із Центром контент аналізу.

Респонденти також позитивно оцінили роботу Мінагрополітики в сфері залучення інвестицій (76,1%). «Високий рівень отримала харчова промисловість (52,4%). Експерти також високо оцінили здійснення дерегуляції в аграрній сфері (41,8%)», - наголосила керівник експертних опитувань Українського інституту аналізу та менеджменту політики Анна Сідченко.

Позитивно оцінена також була діяльність Міністерства щодо сприяння виходу української продукції на світові ринки. «Оцінка «добре» набрала найбільший рівень голосів експертів – (47,6%), показник «відмінно» – (23,8%). Ці результати констатують високу експертну оцінку ефективності Міністерства у розширенні географії експорту та відкритті нових ринків збуту», - підкреслила керівник експертних опитувань Інституту аналізу та менеджменту політики.

Прес-служба Мінагрополітики