портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

В Києві за підтримки Мінагрополітики пройшов Всеукраїнський Хакатон аграрних інновацій

Опубліковано 22 лютого 2016 року, 15:20

Перший Всеукраїнський хакатон аграрних інновацій зібрав більше 250 учасників. Під час заходу розробники презентували доступні та сучасні ІТ рішення, які допоможуть зробити українську агросферу більш ефективною та інноваційною.

«В Україні для розвитку галузей агро та ІТ необхідно створити умови, що дозволять акумулювати прибуток всередині країни. Агро та ІТ здебільшого є сировинною базою для українського експорту. Україна вже є глобальним гравцем на ринку продовольства. А об'єднання двох надпотужних сфер дозволить розвивати аграрні технології, створювати унікальні продукти для національних компаній і міжнародних агрохолдингів. Наша мета – знайти ті рішення, які дозволять оптимізувати роботу аграріїв, що дозволить збільшити виробничі потужності та прибуток. Необхідність впровадження інформаційних технологій в процесі планування сільськогосподарської діяльності є надзвичайно актуальною», - зазначила Владислава Рутицька.

Мета Всеукраїнського Хакатону – дати можливість та підтримку для створення цікавих та прибуткових стартапів, що зорієнтовані на аграрний сектор.

«На сьогодні обсяг глобального ринку агротехнологій складає $ 400 млрд. Сукупні витрати на дослідження в сільському господарстві тільки в 13 країнах західної Європи становлять близько $ 4 млрд на рік. У США на дослідження в агросекторі в рік витрачається $ 7 млрд. Задача для нас зараз, започаткувати в Україні розвиток таких технологій, як BlockChain, BigData, супутникову навігацію у поєднанні з machine2machine talks, точним землеробством, іншими перспективними напрямками розвитку  та потреб АГРО. Перший Всеукраїнський Хакатон – це важливий крок в напрямку співпраці двох перспективних галузей», - додала Владислава Рутицька.

Прес-служба Мінагрополітики