портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

В Держлісагентстві підбили підсумки першого кадрового конкурсу

Опубліковано 07 вересня 2015 року, 11:49

В Державному агентстві лісового господарства підбили підсумки першого конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підпорядкованих установ, який був оголошений 3 липня. Про це повідомив Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук.

Він підкреслив, що за дорученням Міністра аграрної політики та продовольства Олексія Павленка, всі керівники призначатимуться на посади виключно за результатами відкритого та неупередженого відбору. «Механізм вже довів свою ефективність на прикладі конкурсів в Мінагрополітики. Ми переймаємо цей досвід, залучаємо громадськість, аби гарантувати прозорість кадрової політики та призначення дійсно кваліфікованих спеціалістів на державні посади», — сказав Олександр Ковальчук.

Шляхом відкритого голосування конкурсної комісії обрано переможців конкурсу в ДСЛП «Херсонлісозахист» (Тетяна Касіч), ДСЛП «Київлісозахист» (Сергій Солоха), ДП «Могилів-Подільське лісове господарство» (Віктор Іщук), ДП «Васильківське лісове господарство» (Віктор Даценко), ДП «Краснолиманське лісове господарство» (Олексій Приходько), ДП «Коростенське лісомисливське господарство» (Володимир Бадзян).

Прес-служба Мінагрополітики