портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Узгоджено фінальний текст Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства

Опубліковано 30 липня 2015 року, 15:03

Фінальний варіант документу узгоджували на нараді за участі керівництва міністерства, керівників робочих груп та представників Єврокомісії.

У Міністерстві аграрної політики та продовольства підбили підсумки розробки Єдиної комплексної стратегії з розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки. 

Фінальний варіант документу узгоджували на нараді за участі керівництва міністерства, керівників робочих груп та представників Єврокомісії.

«Ми маємо узгодити всі положення Стратегії і подати документ на розгляд до Національної ради реформ до кінця поточного тижня. Ми уважно вивчили всі зауваження департаментів, ЦОВВів, а також міжнародних донорів після презентації проекту Стратегії. Наша мета – підготувати документ, який буде ефективно реалізований у аграрній сфері», - зазначила у вступному слові заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

Нагадаємо, розробка Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки тривала 6 місяців. До створення документу долучились представники громадськості та міжнародних донорів.

 

Прес-служба Мінагрополітики