портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Укрспирт приєднався до системи електронних закупівель «Prozorro»

Опубліковано 25 червня 2015 року, 13:48

Система електронних державних закупівель розроблена на основі грузинської моделі електронних реверсивних аукціонів. Вона спрямована на боротьбу з корупцією та економію державних коштів при закупівлях. Власне, система електронних закупівель – це програмний комплекс для автоматизованого відбору постачальників товарів, робіт, послуг.

Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» приєдналося до системи електронних державних закупівель «Prozorro». Сьогодні, 25 червня, підписано відповідний договір. 

Система електронних державних закупівель розроблена на основі грузинської моделі електронних реверсивних аукціонів. Вона спрямована на боротьбу з корупцією та економію державних коштів при закупівлях.

Власне, система електронних закупівель – це програмний комплекс для автоматизованого відбору постачальників товарів, робіт, послуг.

За словами заступника директора ДП «Укрспирт» Олександра Німаса, приєднання до системи електронних державних закупівель спростить закупівлі та забезпечить їх відкритість, прозорість та контрольованість.

Сторони підписали цей договір з метою використання електронного майданчика для електронних закупівель товарів, робіт, послуг.

Нагадаємо, Мінагрополітики уже приєдналося до системи електронних державних закупівель «Prozorro» та декілька місяців здійснює допорогові торги (без тендерних процедур) на майданчику NEWTEND. Зі свого боку Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко наголосив, що до практики електронних торгів у найкоротший термін мають долучитися всі підприємства зі сфери управління Мінагрополітики.

 

Прес-служба Мінагрополітики