портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Укрсадпром» схвалив порядок урядової програми підтримки садівництва, - підсумки засідання Ради Асоціації

Опубліковано 11 квітня 2018 року, 12:17

Зокрема, Урядом надаватиметься компенсація у 80% за саджанці як української, так і іноземної селекції. Під компенсацію потрапляють витрати з придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю. Загальне фінансування складає 300 млн гривень і наприкінці року планується вийти на показник понад 3 тис га нових садів та виноградників. 

Радою Асоціації «Укрсадпром» було одноголосно визнано, що діяльність Уряду та Міністерства аграрної політики та продовольства України відповідає інтересам галузі садівництва, а також схвалено прийняті рішення щодо підтримки галузі у 2018 році. Асоціація подякувала за відновлення державної підтримки та спрощення процедур її отримання.

Зокрема, Урядом надаватиметься компенсація у 80% за саджанці як української, так і іноземної селекції. Під компенсацію потрапляють витрати з придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю.

Загальне фінансування складає 300 млн гривень і наприкінці року планується вийти на показник понад 3 тис га нових садів та виноградників.

 

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою