портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Україна представить оновлений формат національного павільйону на Biofach 2019

Опубліковано 12 лютого 2019 року, 16:21

З 13 до 16 лютого у виставковому центрі м. Нюрнберг (Німеччина) відбудеться найбільша міжнародна виставка органічної продукції «Біофах (Biofach) 2019», участь у якій візьме офіційна делегація представників органів державної влади України на чолі з в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольгою Трофімцевою.

Мета офіційної делегації на виставці – представлення українського органічного сільськогосподарського сектору на міжнародному рівні (#OrganicInUkraine), побудова довгострокового партнерства з органами державної влади інших країн та учасниками органічного ринку, а також участь у заходах Національного павільйону України. Цього року Україна вже вшосте візьме участь у виставці та представить оновлений формат національного павільйону – Organic Ukraine Business Hub (#OUBH), організатором якого є компанія Agroportex.bio.

Замість традиційної статичної експозиції буде сформовано універсальний бізнес-простір для ділової та розважальної програми, зокрема, презентації учасників бізнес-форуму в форматі цільових дискусійних панелей, доповідей представників Agritech Solutions стартапів Made in Ukraine (для світового органічного сектору). Крім того, оператори українського органічного ринку товарів та послуг презентують продукцію основних напрямів АПК – рослинництва, тваринництва, бджільництва, виробництва добрив та ЗЗР, продукцію харчування тощо. Також будуть представлені послуги в органічному секторі (cертифікація).

Кількість учасників та площа національного павільйону щорічно зростає. Цього року вона становить 130 м2, а кількість учасників – 29 українських компаній.

Довідково:

Виставка «Biofach» – провідна світова виставка органічної продукції, яка у 2019 році святкує свій ювілей – 30 років поспіль збирає органічних виробників, громадські організації, органи сертифікації та інші організації-учасники органічного ринку з усього світу. Захід проводиться щорічно у лютому у м. Нюрнберг, Німеччина. Участь української офіційної делегації у виставці «Biofach 2019» організовано Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), Спілки виробників сертифікованих органічних продуктів «Органічна Україна» та проекту «Агроторгівля України», що впроваджується AFC/IAK та фінансується BMEL.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою