портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Український агросектор може збільшити обсяги експорту до Канади

Опубліковано 21 червня 2016 року, 14:25

Український агросектор має всі можливості, щоб збільшити обсяги поставок експортних товарів та розширити їхній перелік за підтримки канадських партнерів. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час виступу на канадсько-українському бізнес форумі, що відбувається у Торонто 20-21 червня.

За словами очільника Мінагрополітики, український агросектор має потужний потенціал для збільшення поставок та розширення переліку експортних поставок за підтримки канадських партнерів. Сьогодні основу українського експорту до Канади, яка входить до п’ятірки лідерів експорту агропромислової продукції в світі, складають зернові, мед та олія.

Як підкреслив Тарас Кутовий, стратегічним пріоритетом на 2016 рік є розширення ринків збуту та переліку експортованої продукції за рахунок розвитку органічного виробництва та нішевих культур.  

"Наразі ми експортуємо до Канади зернові, соняшникову олію та мед. Безперечно, ми зацікавлені в тому, щоб розширити наш експорт, особливо за рахунок товарів із доданою вартістю. Завдяки запланованим реформам галузі "3+5" ми маємо шанс запустити експорт продукції органічного виробництва, а також нішевих культур", – зазначив міністр.   

Нагадаємо, Канадсько-український бізнес форум проходить у рамках програми  Канадсько-Української Торгової Палати та проекту інвестиційної підтримки уже п'ять років поспіль. Форум відбувається за підтримки Уряду Канади з метою розширення торгівлі та інвестування між країнами, реалізатори проекту Канадо-Українська Торгова Палата та  Рада  Конференції Канади (Conference Board of Canada).

Прес-служба Мінагрополітики