портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Україна відновила експорт молочних продуктів до КНР

Опубліковано 29 вересня 2015 року, 14:57

За результатами тривалих перемовин українські підприємства нарешті отримали право експортувати молочні продукти до Китайської Народної Республіки.

Адміністрація із сертифікації та акредитації КНР здійснила оцінку ветеринарного нагляду та державної системи контролю безпечності при виробництві молочних продуктів в Україні, та визнала її еквівалентною до китайської.

За результатами проведення оцінки китайським компетентним органом Україна отримала право експорту вищезазнечної продукції на ринок Китаю.

Нагадаємо, що у 2012 році між ветеринарними службами України та КНР було підписано ветеринарний сертифікат для експорту молока та молочних продуктів з України до КНР, за яким здійснювався експорт українських продуктів на ринок КНР.

За повідомленням китайської сторони у травні 2014 року було змінено національне законодавство, відповідно до якого кожна країна, яка має намір експортувати молоко та молочну продукцію має пройти оцінку еквівалентності державної системи національного контролю та ветеринарної служби.

За інформацією Держветфітослужби України