портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Україна та Латвія працюють над проектом з розвитку молочного скотарства на Чернігівщині

Опубліковано 09 червня 2016 року, 17:50

Україна та Латвія обговорюють спільний проект із розвитку молочного скотарства в Чернігівській області і готові продовжувати уже розпочаті проекти з тваринництва, рибного та лісового господарства. Про це йшлося під час зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового з Міністром сільського господарства Латвійської Республіки Янісом Дуклавсом у рамках проведення XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2016».

Міністр аграрної політики Тарас Кутовий наголосив на важливості обміну досвідом між двома державами в АПК. Зокрема, сторони обговорили пріоритетні напрямки двосторонньої співпраці у сільськогосподарській галузі, сфері лісового та рибного господарства. 

“Переконаний, що наша співпраця допоможе реалізувати багато важливих проектів, які ми намітили у рамках реформ “3+5”, - зазначив він.

У свою чергу, Міністр сільського господарства Латвійської Республіки висловив сподівання на успішну реалізацію пілотного проекту центру молочного скотарства в Чернігівській області.

"Перспективними напрямками співпраці є концепція пілотного проекту створення центру молочного скотарства в Чернігівській області. Сподіваємось, що пілотний проект буде схвалений і на рівні міністерства. Для нас також важливий обмін інформацією щодо лісової та рибної галузі між нашими країнами. Ми переконані, це дасть певний результат", - сказав Яніс Дуклавс.

Нагадаємо, команда Міністерства розробила концепцію розвитку АПК «3+5», яка передбачає конкретні шляхи реформування галузі. Вона включає 3 стратегічно важливі пріоритети: державна підтримка фермерів, реформа держпідприємств та чесний і прозорий обіг землі – і 5 напрямків, які витікають із них. Це розширення ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, розвиток сільських територій, зрошення і безпека харчової продукції.

 

Прес-служба Мінагрополітики