портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Україна та Ізраїль обговорять перспективи Угоди про Зону вільної торгівлі

Опубліковано 26 травня 2016 року, 09:16

Україна готується до нового раунду перемовин з Ізраїлем щодо Угоди про Зону вільної торгівлі. Про це повідомила заступник Міністра агарної політики та продовольства України Владислава Рутицька під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом держави Ізраїль в Україні Елі Білоцерківські.

"Зараз ми готуємось до нового раунду перемовин між Україною та Ізраїлем щодо Угоди про Зону вільної торгівлі. ЗВТ з Ізраїлем відкриє нові перспективи для вітчизняних товаровиробників. Триває робота з профільними асоціаціями щодо можливості розширення експорту української продукції до Ізраїлю", – зазначила Рутицька.

За її словами, наразі розглядається можливість поставок до Ізраїлю яловичини українського виробництва. "Але для цього мають бути узгоджені необхідні вимоги з боку ізраїльської сторони щодо кошерної продукції", – уточнила заступника міністра.

У відповідь Елі Білоцерківські висловив сподівання на прискорення переговорів щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем.

Як наголосив очільник Міністерства агарної політики та продовольства Тарас Кутовий: - "Ізраїль залишається для України постійно зростаючим ринком збуту агарної продукції". "Переконаний, що наша співпраця може бути більш плідною", - зазначив він.

Нагадаємо, нова команда міністерства розробила концепцію "3+5", яка передбачає конкретні шляхи реформування галузі. Вона включає 3 стратегічно важливі пріоритети: державна підтримка фермерів, реформа держпідприємств та чесний і прозорий обіг землі – і 5 напрямків, які витікають із них. Це розширення ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, розвиток сільських територій, зрошення і безпека харчової продукції.

Прес-служба Мінагрополітики