портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Україна та Естонія поглиблюватимуть співпрацю у рибній галузі, - Владислава Рутицька

Опубліковано 04 червня 2015 року, 17:35

"Для нас дуже важливими є питання, які стосуються якісних змін у роботі сільськогосподарських галузей. Хочу зазначити, що з Естонією ми співпрацюємо ефективно. Пріоритетними напрямами співпраці з нашими естонськими колегами є просування продукції українського виробництва на ринки ЄС, гармонізація національних стандартів якості, організація семінарів з питань покращення сільського інфраструктури, вивчення досвіду із земельного права.

В рамках зони вільної торгівлі Україна розраховує на розширення доступу на ринок ЄС продуктів переробки. Про це заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька сказала під час двосторонніх переговорів з Естонською делегацією. 

"Для нас дуже важливими є питання, які стосуються якісних змін у роботі сільськогосподарських галузей. Хочу зазначити, що з Естонією ми співпрацюємо ефективно. Пріоритетними напрямами співпраці з нашими естонськими колегами є просування продукції українського виробництва на ринки ЄС, гармонізація національних стандартів якості, організація семінарів з питань покращення сільського інфраструктури, вивчення досвіду із земельного права. Впевнена, що зацікавленість як української так і естонської сторони у збільшенні зовнішньоторгівельного обігу сільгосппродукції створює необхідні умови для подальшого розвитку двосторонньої співпраці", - повідомила Владислава Рутицька.

Зі свого боку, директор Департаменту міжнародних справ Міністерства сільського господарства Естонської Республіки Шанк Руве відзначив перспективні напрями співпраці. Зокрема, мова йшла про інвестиційну співпрацю у рибному господарстві та тваринництві.

"Ми готові співпрацювати у всіх галузях сільського господарства. Хочу відзначити нашу співпрацю у рибній галузі, адже це та сфера, яку ми можемо розвивати спільними зусиллями", - зауважив Шанк Руве.

"Аграрний сектор демонструє позитивну динаміку. Я пропоную перейти в площину конкретних дій і розробляти програму для спільних проектів. Пріоритетними напрямами співпраці в рибному господарстві є адаптація законодавства України до законодавства ЄС, залучення естонських інвестицій у розвиток української рибної галузі", - додала заступник Міністра з питань євроінтеграції.

 

Прес-служба Мінагрополітики