портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Україна готова експортувати щороку в Грузію біля 1 млн виноградних саджанців і 10 тисяч тонн яблук

Опубліковано 29 січня 2015 року, 18:47

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко та заступник Міністра із питань європейської інтеграції Владислава Рутицька провели зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії в Україні Міхаїлом Уклебою.

Міністр Павленко підкреслив особливе значення співпраці України та Грузії, враховуючи складну геополітичну ситуацію. "Україна, Молдова та Грузія разом приєдналися до Угоди про Асоціацією із ЄС. Тепер перед нами стоять важливі завдання щодо її імплементації" – зазначив він.

В свою чергу, заступник Міністра із питань європейської інтеграції Владислава Рутицька порушила питання взаємодії між країнами щодо експорту м'яса, яблук, молочної продукції. Окрім цього, враховуючи значення виноробної сфери у Грузії, Україна готова експортувати в Грузію біля 1 млн виноградних саджанців і 10 тисяч тонн яблук щорічно.

Сторони домовилися про подальшу співпрацю між країнами в агропромисловому секторі. Українська сторона відзначила зацікавленість у збільшенні постачання до Грузії сільськогосподарської продукції, зокрема, цукру, соняшникової олії, маргаринової продукції, жирів спеціального призначення.

 

Довідково:

Постачання цукру до Грузії скоротилися у зв'язку із недостатнім виробництвом у 2013-2014 маркетинговому році.

У 2014-2015 маркетинговому році буде вироблено близько 1,8 млн тонн цукру, що із врахуванням перехідних залишків дозволяє прогнозувати загальний обсяг експорту у межах 100 тис тонн.

 

Прес-служба Мінагрополітики