портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Угерський спиртзавод має борг у 300 млн грн., - керівник юридичного департаменту Мінагрополітики

Опубліковано 18 березня 2016 року, 13:44

До Мінагрополітики звернулися народні депутати із запитом на перевірку роботи  ДП «Угерський спиртовий завод» (Львівська область). Мінагрополітики направило запит безпосередньо на спиртзавод. У відповідь була отримана інформація, що завод не працює 5 років. І підтвердженням цьому є в тому числі відповідне рішення суду наявне в державному реєстрі судових рішень. Так прокоментував ситуацію навколо Угерського спиртзаводу директор Департаменту правової та законопроектної роботи Мінагрополітики Максим Дорофеєв, в ефірі 5-го каналу.

«Крім того, підприємству нараховано податковий борг у сумі близько 300 млн грн. Однак, судячи з балансу заводу, фізичні особи, що входять до складу керівництва підприємства, вносили гроші в касу підприємства для того, щоб виплачувати заробітну плату працівникам. Таким чином, фактично збільшуючи борг непрацюючого підприємства безпосередньо перед цими фізичними особами», - наголосив Максим Дорофеєв.

Керівник юридичного департаменту зауважив, що до міністерства кілька разів приходили депутати і чинили тиск на співробітників міністерства. «Відповідні заяви працівників Мінагрополітики подані до правоохоронних органів. Сподіваюсь, вони нададуть відповідну  оцінку», - підкреслив Максим Дорофеєв.

 

                                                                                                                                                                           Прес-служба Мінагрополітики