портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У цьому році очікуване виробництво плодів та ягід становитиме близько 2 млн тонн, - Володимир Топчій

Опубліковано 29 липня 2015 року, 13:12

2015 року прогнозується виробництво плодів зерняткових культур до 1,3 млн тонн. Це на рівні показників минулого року. Виробництво плодів кісточкової групи дещо нижче, аніж торік – близько 460 тис. тонн. Про це повідомив директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Володимир Топчій в інтерв’ю телеканалу ICTV. 

«Очікуване виробництво плодів та ягід у 2015 році в усіх категоріях господарств становитиме біля 2 млн тонн. Прогнозується зростання виробництва ягід та горіхоплідних на 2-3% від рівня минулого року. Цієї продукції достатньо задля забезпечення потреб внутрішнього ринку. Близько 70% овочів виробляється дрібними сільгоспвиробниками на півдні України», - наголосив директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК.

Він повідомив, що в Україні для зберігання плодово-ягідної продукції використовується близько 300 плодосховищ-холодильників, загальною ємністю понад 350 тис. тонн. «З них 22 холодильники – сучасні фруктосховища з регульованою атмосферою ємністю понад 50 тис. тонн. Крім того, в Україні нараховується близько 530  овочесховищ, загальною потужністю майже 840 тис. тонн, в тому числі із застосуванням холодильного обладнання  - 448 тис. тонн», - пояснив Володимир Топчій.  

Прес-служба Мінагрополітики