портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Мінагрополітики долучилися до урочистостей з нагоди Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги

Опубліковано 06 травня 2019 року, 16:14

Сьогодні, 6 травня, у Мінагрополітики з нагоди Дня пам'яті і примирення, а також 74-річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні відбулося урочисте вшанування учасників бойових дій, учасників війни, ветеранів праці та представників «Профспілки АПК». Участь у заході взяли в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, заступник Міністра Олена Ковальова, заступник Міністра Віктор Шеремета, заступник Міністра Володимир Топчій, Державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Владислав Андронов, представники міністерства та профспілки Мінагрополітики.

«Випробування війною є найстрашнішим і найболючішим етапом у нашому житті. Але разом з тим, саме під час війни стають зрозумілими найголовніші в житті речі, те справжнє, що є в людині – принципи, моральні установки, духовність. Усі ті, хто пройшов і проходить нині випробування війною, є для нас прикладом справжньої мужності та відваги, людяності та патріотизму. Наше завдання – завжди пам’ятати це та бути вдячними тим, завдяки кому ми можемо жити під мирним небом», - зазначила в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

Ольга Трофімцева побажала усім учасникам, героям та ветеранам міцного здоров’я, сил та довгих років життя. Співробітники міністерства разом зі своїми дітьми привітали ветеранів та подякували їм, вручивши квіти та відзнаки.

З нагоди урочистостей у стінах Мінагрополітики відбувся святковий концерт від студентів Сумського аграрного університету.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою