портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Львові відбулися Дні польського сільського господарства

Опубліковано 31 серпня 2015 року, 16:29

Співпраця України і Польщі щодо адаптації вітчизняного аграрного сектору до вимог та стандартів ЄС наразі є одним із найпріоритетніших напрямків зовнішніх зв’язків. Про це повідомив директор Департаменту тваринництва Мінагрополітики Микола Кваша під час проведення Дня польського сільського господарства, що відбувся у Львівському виставковому центрі «Шувар–Експо».

Впродовж двох днів майже 20 польських компаній презентували у Львові широкий спектр пропозицій, призначених для українського сектора агрохарчової промисловості, сфери технологій, ноу-хау та рішень для сільськогосподарських виробників. Зокрема із галузі садівництва, виробництва молока, свинарства, птахофабрик, холодильних підприємств та елеваторів. Представлені пропозиції у сфері поставок сільськогосподарської техніки, оснащення та запчастин, кормів для тварин, мінеральних добрив та засобів охорони рослин. Українську ж сторону представляли кількасот учасників із усієї України, зокрема сільськогосподарських холдингів та підприємств України. 

Микола Кваша подякував польським колегам за надання значної партнерської допомоги Україні у євроінтеграційних процесах, а також за послідовну підтримку врегулювання нашої складної політичної ситуації, яка є на сході України.

Прес-служба Мінагрополітики