портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Держпродспоживслужбі обговорили декілька проектів із навчання фахівців ветмедицини у Ліонській школі

Опубліковано 26 вересня 2017 року, 18:46

Сьогодні, 26 вересня, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа зустрівся з директором Ліонської національної ветеринарної школи Емануелем Субераном щодо діяльності ветеринарної служби та реформування ветеринарної освіти в Україні.

Учасники обговорили реалізацію двох українсько-французьких напрямків з підготовки спеціалістів ветеринарної медицини:

хід проекту з реформування підготовки ветеринарних лікарів відповідно до вимог МЕБ та старт проекту Європейської програми Erasmus+ з підготовки та перепідготовки спеціалістів лабораторної справи (проект заплановано на 2017 рік).

Також сторони проаналізували можливе заснування центрів з підвищення кваліфікації в Україні, які б могли координувати зусилля фахівців та студентів у галузі ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Особливу увагу було приділено необхідності покращення обізнаності українських ветеринарних спеціалістів і студентів щодо європейського досвіду в цій галузі, який має велике значення особливо в умовах гармонізації українського законодавства до європейського.

Довідково:

МЕБ - двосторонній проект між Ліонською національною ветеринарною школою та Білоцерківським національним аграрним університетом)

Прес-служба Держпродспоживслужби