портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тарас Висоцький взяв участь в урочистостях до Дня поля

Опубліковано 21 липня 2021 року, 19:00

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький побував із робочим візитом на Сумщині, де взяв участь у відзначення Дня поля «Контрольний обмолот зернових колосових культур урожаю 2021 року» на дослідницьких ділянках демонстраційно-технологічного полігону Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України. У святкових заходах також взяли участь голова Сумської ОДА Дмитро Живицький, директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України Віктор Кабанець.

«Україна – експортно-орієнтована країна, яка годує близько 200 млн людей по всьому світу. Це важливий вклад нашої держави в світову економіку і вигідна позиція на міжнародній арені. Кожній області важливо розвивати сільське господарство, оскільки бюджети місцевих сільських громад формуються з аграрного сектору: чим кращі показники тим більші надходження», – розповів Тарас Висоцький.

Він також зазначив важливість проведення таких заходів, де представляються новітні наукові рішення, як досягти високої врожайності та стійкості до критичних ситуацій під час вирощування зернових культур.

Учасники ознайомилися з особливостями формування врожаю зернових колосових різного екотипу в умовах північно-східного Лісостепу України та з проведенням контрольного обмолоту демонстраційних ділянок ранніх зернових із визначенням показників вологості зерна та урожайності.

Більше за темою