портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тарас Кутовий відкрив Національний день свиноферми

Опубліковано 04 жовтня 2016 року, 14:35

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий відкрив Національний день свиноферми в місті Ірпінь організованого Асоціацією свинарів України.

Під час вітального слова, Міністр підкреслив, що галузь свинарства в Україні є дуже конкурентоздатною і має потенціал для успішного розвитку і диверсифікації ринків збуту у тому числі європейських.

«Реалії в Україні та Європі дуже сильно змінюються. Нам потрібно бути постійно в дискусії. Дуже радий, що ця дискусія є і буду сподіватись, що наші можливості в тому числі для свинарства будуть розширятись», - розповів Міністр.

На думку Міністра, подібні заходи – це гарна нагода обговорити існуючі проблеми галузі свинарства разом із власниками, керівниками та спеціалістами провідних свинокомплексів, переробних підприємств, представниками посольств, міжнародних організацій та бізнесу, комерційних компаній, галузевих об'єднань, фінансових установ, а також засобів масової інформації.

Міністр побажав учасникам активної дискусії, плідного обміну досвідом та пошуку ефективних рішень задля розвитку галузі свинарства.

Довідково:

У рамках Національного дня свиноферми відбувся круглий стіл на тему «Держава і бізнес: співпраця чи протистояння», у ході якого були обговорені найболючіша для галузі свинарства проблеми: зміни до Податкового Кодексу, кроки на виправлення ситуації з АЧС, державну підтримку тваринництва у 2017-му, законодавчі зрушення та напрацювання.

Також учасники могли ознайомитися із роботою ТОВ “Селекційний центр свинарства” та ТОВ “Дан-Фарм Україна”.

Прес-служба Мінагрополітики